NOVINKY 2018

PROGRAM, PARKOVANIE, DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
Pridal: Administrator, 23.04.2018

Košice sú prvým a jediným mestom na Slovensku s možnosťou zabehať si priamo po dráhe letiska, a to vďaka autorovi tejto myšlienky – Rádiu Košice. Stovky bežcov si užijú beh KOŠICE RUNWAY RUN, netradičnú osvetlenú trať, no popri nej aj množstvo zábavy. To všetko už túto sobotu – 28.04.2018 na dráhe Letiska Košice.

Po kliknutí sa zobrazí detail


Košické letisko otvorí svoje brány všetkým zaregistrovaným bežcom, ktorých pred behom rozhýbe poriadna rozcvička, ale k lepším výkonom zaručene vyburcuje aj bubnová šou – BUBONZ, či špeciálne osvetlená dráha. Pre všetkých návštevníkov, povzbudzujúcich i divákov je rovnako pripravený zaujímavý program.

Ak sa chcete pridať k milovníkom športu aj vy, poponáhľajte sa nielen do cieľa, ale aj s registráciou - počet bežcov je limitovaný. Registrácia je stále možná online, prípadne osobne na mieste prezentácie.NA VÝCHODE PREDSA LEN NIEČO JE: KOŠICE RUNWAY RUN 2018
Pridal: Administrator, 17.04.2018

Východniari odštartujú jarnú bežeckú sezónu veľkolepo. Postavia sa na netradičnú, no niektorým z nich už dobre známu trať, aby si spolu so stovkami ďalších športovcov užili Košice Runway Run 2018. Pristávaciu a vzletovú dráhu letiska Košice ovládnu bežci 28. apríla, čakáme už len za vašou registráciou.

Medaila, tričko i poukaz na lietanie
Bežcov budú v cieli vítať medaily, ktoré sú aj v treťom ročníku v novom dizajne, rovnako technické tričko na behanie. Každý zaregistrovaný bežec navyše získa 20€ poukaz na letecké služby. Ten si bežci môžu uplatniť ako zľavu z celkovej ceny objednávky na stránke www.tripex.sk.TECHNICKÉ TRIČKO V NOVOM DIZAJNE PRE KAŽDÉHO BEŽCA
Pridal: Administrator, 23.03.2018

Po dráhe košického letiska sa 28. apríla opäť rozbehnú stovky bežcov, aby sa dostali na miesta, ktoré bežne nie sú z bezpečnostných dôvodov prístupné. 3. ročník KOŠICE RUNWAY RUN eviduje už 500 registrácií, čím sa len potvrdil stúpajúci záujem zo strany bežcov.Aj v tomto ročníku je pripravené technické tričko v jedinečnom dizajne pre každého zaregistrovaného bežca. Pridajte sa aj vy, využite možnosť online registrácie, ktorá je k dispozícii až do 28.04.2018 resp. do okamihu naplnenia kapacity podujatia. KOŠICE RUNWAY RUN je kombináciou nočného behu a jedinečnej bežeckej dráhy. Zažite aj vy radosť z behu a jedinečnú atmosféru behu na košickom letisku.

MEDAILA V NOVOM DIZAJNE PRE KAŽDÉHO BEŽCA
Pridal: Administrator, 15.03.2018

Osvetlená trať pristávacej a vzletovej dráhy košického letiska sa pripravuje na stovky bežcov. KOŠICE RUNWAY RUN 2018 odštartuje bežeckú sezónu vo veľkom štýle.

28. apríl 2018 bude patriť športu, hudbe a verme, že i novým rekordom. Pre každého bežca je opäť pripravená medaila - pre rok 2018 bude opäť v novom šate. Po dobehnutí do cieľa ju získa každý jeden bežec, bez ohľadu na čas a výsledkovú listinu.Registrácia stále beží, neváhajte a pridajte sa k stovkám registrovaných bežcov aj vy.PODUJATIE, NA KTOROM NEMÔŽETE CHÝBAŤ
REGISTRÁCIA SPUSTENÁ!

Pridal: Administrator, 01.02.2018

V sobotu 28. apríla 2018 metropola východu opäť otvára brány košického letiska, aby si bežci aj po roku užili netradičnú trať pristávacej a vzletovej dráhy na podujatí KOŠICE RUNWAY RUN 2018. Registrácia prebieha on-line od 01.02.2018 do 28.04.2018 (vrátane).ARCHÍV 2017


Wizz Air Košice Runway Run 2017: FOTOGALÉRIA
Pridal: Administrator, 30.04.2017

Je dobehnuté :-) 2. ročník Wizz Air Košice Runway Run vylákal na dráhu letiska ostrieľaných športovcov aj rekreačných bežcov. Spájala ich radosť z behu a jedinečná atmosféra.

Po minuloročnej premiére pribudol aj počet zaregistrovaných bežcov, celkovo sa ich na Košický Runway Run prihlásilo viac ako 1500. Číslo oproti minulému roku stúplo, rovnako sa u mnohých zlepšili aj výkony.

Východniari odštartovali bežeckú sezónu na košickom letisku
Pridal: Administrator, 30.04.2017

Druhý ročník nočného behu po košickom runwayi prekonal očakávania. Nováčikovia i skúsení bežci sa nevedeli nabažiť kvalitnej trate či efektne a funkčne osvetlenej dráhy. Hlavným zdrojom energie však bola fantastická atmosféra, ktorú vytvorili tí, pre ktorých sú podujatia určené – bežci a povzbudzujúci.

Wizz Air Košice Runway Run - VÝSLEDKY
Pridal: Administrator, 29.04.2017

WIZZ AIR KOŠICE RUNWAY RUN napísal svoju druhú kapitolu a prilákal do Košíc aj bežcov z mnohých slovenských miest a zahraničia. Napriek chladnému počasiu bola atmosféra na letisku v znamení pohybu a dobrej nálady. Pozrite si priebežné výsledky.